Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tejfog probléma, van rá...

Tejfog probléma, van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok van egy tejfogam (jobboldalsó) a ami eléggé irritál, főleg hogy alatta már nőt egy maradandó fog ami lehet emiatt nem tudott kibújni. Régen próbáltam kihúzni, mint ahogy a többi tejfogam de valahogy a növő fog alulról és elölről az ínyem fogja. Van ennek valami rossz hatása az egészségemre? Hogyan oldja ezt meg a fogorvos? Pótfogat kapok? És az mennyibe kerül?
2011. aug. 26. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz! Biztos hogy az tejfog? A maradandó fog kinő,akkor is, ha ott van a tejfog,legfeljebb kicsit ferdén, de az akkor is kibújik,ezért is gyanús,hogy az még tejfog lenne.
2011. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál csináltass egy röntgent.
2011. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos tej fog, 5 éve mozog.
2011. aug. 27. 02:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tejfog, már rég ki kellett volna esni!

Nem évekig mozogni!!! Ott valami más bibi lesz.

2011. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom butaságának most iszom meg a levét. Akkor nem akartam, hogy kiessen mert elől van és,hogy fogatlan leszek...
2011. aug. 28. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
"Akkor nem akartam,hogy kiessen"-de ez nem akarat kérdése,az kiesik! Szerintem is menj egy fogorvoshoz,ott valami gond van,egy normál fog sem mozog évekig!
2011. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!