Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tejfog kihúzása fáj?

Tejfog kihúzása fáj?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és még nem is mozog a szemfogam helyén lévő tejfog. Viszont muszáj kihúzatni,hogy elkezdhessem a fogszabályzót hordani... Nagyon fog fájni?

Köszi.


2011. aug. 25. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert kapsz érzéstelenítést.

De biztos, hogy az tejfog? 15 évesen én ezzel vitatkoznék. Ha meg tényleg tejfog és kihúzzák, a végleges rosszul fog nőni, mert megsérül a csonthártya. Legalábbis nekem ezt mondták anno.

2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 16 évesen húzták ki az utolsó tejfogam. Én akkor csak sprayt kaptam érzéstelenítőnek, de így se fájt. Injekcióval tuti nem fog fájni
2011. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy meg első hozzászóló! Honnan tudod, hogy van ott maradó foga? Nem húznák ki, ha utána bármi esély lenne arra, hogy ha bármi rosszul alakuljon
2011. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
későn váltom a fogaimat... és a doki azt mondta,van alatta fog... a szuri fáj?
2011. aug. 25. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kis szúrást fogsz érezni, utána pedig feszítést. Ha felső szemfogról van szó, akkor a szájpadlásba adott injekció kicsit kellemetlenebb, de elviselhető
2011. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!