Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig fáj a gyökérkezel...

Mennyi ideig fáj a gyökérkezelések utáni fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a fogam,elmentem az ügyeletre,ott elkezdték a gyökérkezelést,nem is fájt utána csak ha véletlenül ráharaptam.Csütörtökön voltam a fogorvosomnál gyökérkezelésen azóta fáj a fogam,nem nagyon de azért néha kell bevennem gyógyszert,szerdára kaptam időpontot az újabb kezelésre,és azután tömi be! Ennek szabad így fájnia?
2011. máj. 2. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, ez természetes, mivel az idegeket szedte ki a fogadból...
2011. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem pont azért nem szabadna fájnia. De a fogorvos biztos jobban fogja tudni.
2011. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most van gyökérkezelésem. Nekem azt hiszem már el volt nagyjából halva a fogam így a kezeléseket is szuri nélkül csinálja, de ha visszamegyek, mindig meg szokta kérdezni, hogy fájt a fogam, meg folyamatos fájdalom volt e, ilyesmi. Nekem ugyan sosem volt eddig nagyon erős fájdalom, de szerintem teljesen normális, biztos azért kérdezi. Folyamatosan szedi ki minden alkalommal az idegeket meg tisztítja, tehát szerintem nem gond. Majd akkor fogja végleg betömni, ha már nem fáj.
2011. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!