Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy nem zsibbaszt...

Létezik, hogy nem zsibbaszt le az injekció rendesen?

Figyelt kérdés
Most húzták a fogam, rettenetesen fájt. Beadta az injekciót, nem telt el kb 3 perc, de már be is hívott. Meglepődtem, hogy máris?! Piszkálta a fogat, fájt, szóltam, hogy fáj, még nem zsibbadt el. Azt mondta az orvos nem is fog jobban... Azt hittem megőrülök, mire kihúzta. Már itthon vagyok, el van zsibbadva a fél fejem...érdekes. A múltkor egy másik orvosnál nem éreztem semmit, pedig alig bírta kirángatni a fogat (hátsó) akkora gyökere volt.
2011. máj. 2. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Negyed óra legalább kell és legközelebb határozottan kérj még egy adag szurit, ha ennyire sokan vannak és mennie kell mint a meszesnek... sztk-s dokim van, de (hát nem tom másnak mennyivel ad kevesebbet) azt mondta, h látja, h félek, igazából nem kéne adnia még szurit, de tessék, ugye nem érzem, mondtam, h nem, tényleg zsibbadt, és mondta, h nem baj, azért várunk, h ez az adag is hasson...
2011. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy du. 1órakor mentem, és az utolsó voltam. 2-ig rendel elvileg, de így is leb.szott, hogy ilyenkor kell jönni?! Hát igen, mert eddig én dolgoztam. Gondolom leakart lépni minél hamarabb. Mondjuk azt mondták aztán, hogy, ha be van gyulladva, akkor nem is zsibbad el teljesen.. Mindegy, már túl vagyok rajta, hál'a..
2011. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!