Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha reggel mosok fogat és...

Ha reggel mosok fogat és délig nem eszek akkor utána mehetek fogmosás nélkül a dokihoz?

Figyelt kérdés
Falunk lakom, viszont az orvosom a városban van. Szerdán 3-ra van az időpontom viszont én már 7-től bent leszek a városban. Nincs időm hazaszaladni, fogat mosni oszt vissza. Ha egész 3-ig nem eszek akkor még tiszták maradnak a fogak, nem? Amúgy fogkő leszedésre kell menjek. Nincs sok fogkő, viszont szeretném ha leszedné azt a keveset is.
2011. máj. 7. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed magaddal a fogmosó cuccot? Vagy ha nem akarod, rágj el doki előtt egy orbit rágót.
2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azt tanácsolom, hogy vigyél magaddal fogkefét-fogkrémet, és nem tudom milyen dolgod lesz délelőtt, de bárhol is leszel, mosdó biztosan lesz, és ott könnyedén megoldatod a fogmosást. Én így tennék, mert ha nem is eszel, azért csak kényelmesebb friss lehelettel beülni a a fogorvosi székbe.
2011. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyetemen leszek kettőig...sajnos gyakorlataim lesznek és nem hagyhatom ki őket. Fogat mosni elég nevetséges lenne. Gondoltam, hogy viszek szájvizet meg rágót és azzal próbálom pótolni a fogmosást.
2011. máj. 7. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Fogat mosni elég nevetséges lenne."


Miért lenne? Amúgy a fogászati rendelőben is van mosdó. Jobb helyeken még eszközt is biztosítanak hozzá. Ott már csak nem röhögnek körbe érte.

2011. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem fogszabim van és elég messze járok suliba szval ha úgy kapok időpontot akkor a suliba elviszem a fogkefét meg fogkrémet és a fogorvosi rendelőbe megmosom...

láttam, hogy sokan mások is így csinálják. szerintem tuti nem röhögnének ki...

2011. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én magammal viszem olyankor,nem nevetséges,amiért adsz magadra.Egyébként a fogorvosnál tuti van mosdó,és ott meg pláne nem néznek furán,ha ott mosod meg.
2011. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!