Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos szerint mindenképp...

A fogorvos szerint mindenképp fogszabályzóra van szükségem. Nem tudom eldönteni, hogy a hagyományos fémet, vagy a porcelánból, műanyagból készült újfajtát válasszam, ti melyiket választtanátok?

Figyelt kérdés
a két fajta között ívenként 25.000 ft különbség van, de a porcelános alig látszik.
2009. márc. 11. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkerdeznem a dokitol, hogy melyiket ajanlja, mi a ketto kozott a kulonbseg? Ha a kulonbseg csak a kinezetben van, es az osszegben, akkor jo lenne a regi fajta is.

En imadom a fogszabalyzos fiatalokat!:)) Tetszik, ha valaki igenyes a fogaira, es sokkal inkabb zavar a csampi, vagy a nyul, kiallo, szunetes fog. Azok szornyuek, a fogszabalyzo supi!

Annyira tetszik, hogy en is elmentem meg anno a dokihoz, de azt mondta, nem kell nekem fogszabalyzo, o nem ajanlja. De en annyira akartam, 14 eves voltam, hogy ejjelit kaptam azert. De az nem az igazi, az olyan volt mint egy kiveheto fogsor. Ejjel fennvolt, reggel levettem.

Ha megegyszer lehetnek olyan fiatal, masik dokinal tetetnek, nyuznam a dokit.

1 ev, es hollywoodi mosoly:)))

Mindegy melyiket valasztod, ha van penzetek, akkor plane mindegy!

Most, hogy ennyit irtam, kedvet kaptam, lehet hogy tetetek, 30 vagyok most, lehet?

2009. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta, hogy teljesen mindegy melyiket választom, ugyan olyan jók, csak az egyik nem annyira feltünő.
2009. márc. 11. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Es nekel alul-felul kellene? Mert akkor az 50000-el lenne tobb? Azert az rengeteg csak azert, hogy ne latszodjon.

Rakasd a regi fajtat, az 50000 Ft-ot koltsd masra inkabb.

2009. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

te érzed melyiket szeretnéd...

az enyém fém és az új fajta lágy erejű... és hát 2 fogam állt ki 1 év után leveszik azaz még 6 hét :D

2009. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fém nem túl ciki? Csak a porcelánért +50.000-t kiadni sokalom.
2009. márc. 16. 17:15
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én is fogszabályzós vagyok (nekem hagyományos fém van) és szerintem ez is tök jól néz ki. Az én fogorvosomnál lehet kérni rá színes gumikat, (nekem most rózsaszín és zöld van) és ezzel nagyon jól néz ki. Sokan elakarják rejteni a fogszabijukat, mert azt hiszik hogy ciki, de mostanság, már szinte divat lesz. Szóval szerintem kérj hagyományos fémet, annyi pénzt nem ér meg a porcelán. :)

14/L

2009. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!