Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért dagadt fel az arcom?...

Miért dagadt fel az arcom? Vagyis ma reggelre már a szemem alatt dagadt fel! A foggyökér gyulladt be? Nagyon félek mer a szemem alatt akkora dudor van mintha bevertek volna.

Figyelt kérdés
Voltam tegnap fogdokihoz, a gond azzal a fogammal az, hogy próbatömés volt benne elég sokáig, és most vette ki, priccolt bele vmi anyagot, és majd holnap kell még visszamennem! ugye nem gáz ha már az arcomrol nagyjábol elmult a feldagadás és "csak a szemem alatt van"?
2009. márc. 13. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj amúgy a fogad, sztem nem a fogadtól dagadt fel az arcod. néha én is úgy kelek, hogy be van dagadva a szemem, és az arcom. mivel a szemed éjjel csukva van és nem mozgatod, így pang benne a folyadék.
2009. márc. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a fogadtól van, akkor biztos csak az egyik szemed dagadt be. Ha mindkettő, akkor lehet mástól. Például ha sós ételt ettél este, a folyadék-visszatartás miatt is lehet.
2009. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bal oldali szemfogamtol dagadt be, és csak a bal szemem, igy a fogamra tudom csak kenni!
2009. márc. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!