Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 héttel varratszedés után...

3 héttel varratszedés után előjött egy varrat ami bennmaradt, visszamenjek?

Figyelt kérdés
kiszedték a bölcsességfogam műtéti úton , 3 hete volt a varratszedés és most vettem észre hogy valahogy előjött egy varratszál ami nem lett kiszedve,most vissza kell mennem,vagy szedjem ki magamnak vagy majd kilöki a szervezet?
2011. máj. 18. 09:29
 1/3 anonim válasza:
Nekem epe műtét után (20 cm-es vágás 1985-ből) jött elő már itthon egy varratszál. Épp hogy kikandikált a vége. Nem mentem vissza a kórházba, hanem egy fertőtlenített csipesszel kihúztam (megfigyeltem ugyanis varrat szedésnél, hogyan csinálta az orvos). Azóta is élek. Persze ez csak egy példa, nem mondtam, hogy te is így csináld.
2011. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sérvműtét után kandikált ki a cérna vagyis begyulladt,begennyesedett,ezért mentem el a dokihoz aki kitisztította és megtalálta a cérnát:)
2011. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj vissza!
2011. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!