Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két kicsi átlátszó hólyag van...

Két kicsi átlátszó hólyag van a számban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem észre, hogy két kicsi hólyag van a számban. Egyáltalán nem fáj, nem piros körülötte a bőr. Átlátszó színük van.

Valakinek van ötlete, hogy mitől lehet?

Pár hete fogorvoshoz járok, mert gyökér-kezelni kellett a fogamat. Már a rendes tömés van benne. Lehet hozzá valami köze? Vagy elkaptam valamit? :S

Előre is köszönöm.


2011. máj. 19. 11:07
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Afta a neve, sok mindentől kijöhet, nem kell vele nagyon foglalkozni. Lehet, hogy a tömés irritálta kicsit, vagy hegyes maradt a fog és kidörzsölte. Amúgy kijöhet még stressztől is (pl vizsgák, ilyesmi).
2011. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor stressz miatt is lehet? Most érettségizem, meg a barátommal is gondok voltak, szóval most minden összejött. :S Akkor majd elmúlik magától?
2011. máj. 19. 11:23
 3/6 anonim válasza:
nekem is volt afta de ha fáj is egy kicsit olyn égő érzés vagy neked még ezután fog lehet nem tudtsz vele mit tenni elmulik magától 1-2 hét max annyit tehetsz hogy szájfertőtlenitőt feszel a barátodal meg dugjatok sokat és akkor minnden helyre jön :D
2011. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor több, mint valószínű. Elmúlik magától pár nap alatt, de rásegíthetsz ha ecseteled mondjuk Phlogosol oldattal. Patikában kapható simán.
2011. máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 19. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre felén úgy mondják, hogy hideglelés :) Ez kijöhet attól is mert mondjuk ez csak egy példa, h pl eszel paradicsomot és akk az csípős és pl ettől, vagy túl fűszeresen ettél vagy valami :D nem vészes, nekem is szokott lenni

18L

2011. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!