Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vörös, érzékeny íny? Megoldás?

Vörös, érzékeny íny? Megoldás?

Figyelt kérdés

19 hónapja van az első 4 fogamon korona. Az orvosom 2 részben rakta fel, kérdeztem tőle, h nem fog szétválni(mert anyumnak szétvált), azt mondta, h nem.

Ennek ellenére mégis lett egy kis rés, ami annyira nem is zavar(bár jobb lenne, ha összeállna, de ez simán belefér).

De!!

A bal oldali részen érzékeny az ínyem, vörös és kicsit dagadt is. Ha fogat mosok gyakran vérzik. Már egy ideje ilyen, nem tudom, h mi történt vele, egy ideig nem vettem róla tudomást, de most zavar. Mit tegyek? Mit használjak rá?


2011. máj. 25. 16:31
 1/1 anonim válasza:
Menj el fogorvoshoz, vagy próbálj ki érzékeny fogakra való fogkrémet! Nekem általában segítenek, ha nem oldja meg a problémát, akkor szerintem keresd fel a fogorvosod.
2011. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!