Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a fogtömésem, és a...

Kiesett a fogtömésem, és a fogammal is vannak problémák, mit tudnak még csinálni?

Figyelt kérdés

A jobb 6-os gyökérkezelt fogamból kiesett a tömés, ez magában lenne a legkisebb probléma, de sajnos hanyag voltam és nem foglalkoztam vele hogy míg idáig jutottam a fogkoronám háromnegyede letört, és félek hogy a doki már nem tud mit kezdeni, és marad a szájsebészet. Így utólag nyelvemmel tapogattam, és elég mélyen volt tömve.

A fő kérdés hogy ha a fogamnak csak az egyik oldalt tud belekapaszkodni a foghúzószerszámmal, ez is elegendő lehet hogy kitudja húzni az egészet?

Nagyon félek tőle, hogy azt fogja mondani hogy nem csinálja meg.


2011. máj. 29. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki fogja húzni. Valószínűleg koronát fog rá tenni.
2011. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, mi maradt meg a fogadból. De ha a gyökere megvan és semmi nem is látszik már ki belőle, akkor simán ki tudja húzni. Van olyan szerszám, amivel belenyúl a lyukban és úgy húzza ki, az is egy mozdulat csak, nekem volt már ilyen.

de az is lehet h nem kell kihúzni.

2011. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!