Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most húzták a fogam, de nem...

Most húzták a fogam, de nem volt zökkenőmentes. Most mit tegyek? Problémák lent.

Figyelt kérdés

Hatalmas gyökere volt, és az orvos azt mondta, elképzelhető, hogy elért az arcüregig, és hogy az orrommal összeköttetésbe kerülhet, figyeljem. Ez nagyon gáz lenne, és most írtózatosan félek ettől, mert akkor varratni kellene. Azt mondta, hogy hatalmas a seb, szóval szerintem nagyon fog fájni. Ráadásul egy másik fogból is letört egy darab a húzás közben.

A vattát mennyi idő után szedhetem ki a fog helyéről?


2011. máj. 28. 12:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a bal felső 7-es lett kihúzva.
2011. máj. 28. 12:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, mindenkeppen figyelj arra ,hogy ne fujjad az orrodat , mert az art , az a problema a felso fogakkal ,hogy a gyokereik szoros kapcsolatban allnak a szinusszal , es neka megtortenik huzas alkalmaval ,hogy a meglyukad a kis csontos fal ami elvalasztja a szinuszt az alveolustol , igy ha te erosen fujod az orrodat ez a nyilas egyre jobban tagul , de ha vigyazol akkor be fog forrni egy ido utan , ne szivogasd a sebet , ne oblogess , ne egyel tul forro , vagy tul hideg etelt , ha baj van akkor max osszevarrjak a foginyedet a sebnel , de akkor is nagyon vigyazz, tovabba jo lenne ha szednel antibiotikumot 3-5 napig , minden jot , gyogyulast :)
2011. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!