Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges, hogy a Zovirax...

Lehetséges, hogy a Zovirax duzzasztotta fel mégjobban a számat? A herpeszem tegnap kezdett kijönni, mára a felsőajkam négyszeresére dagadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,kenem Zovirax-szal tegnap óta.Az a baj,hogy nem egy jött ki,hanem kb. 3,és mindegyik megdagadt,alig tudok beszélni meg enni.Most itthon gubbasztok egész héten,az orvos kiírt a suliból.Nagyon fáj,kérlek adjatok tanácsokat.:( Már gondolkodtam,hogy elmegyek szájsebészetre vagy valahova,mert tényleg nagyon feldagadt a szám.:(
2009. márc. 18. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szájsebész nem fog tudni mit csinálni. Sajnos nagyon kiburjánzott a vírus. Ajánlok neked egy ecsetelő folyadékot, gyógyszertárban tudod megvenni, ez fertőtlenít és a gyulladást szépe húzza le. Csak óvatosan, mert ha túlzásba esel vele nagyon szárít. Többet ér mint bármelyik flancos herpesz kenőcs.

Castellani oldat a neve és tedd hozzá, hogy a színtelen változatot kéred. Fülpiszkálóval tudod ecsetelni a sebet. Majd miután megszáradt rá tudod kenni a Zovirax-ot. Szerintem a Vectavir jobb. Sok sikert. 3-4 nap alatt szép lesz hidd el, türelem.

Megértem, hogy kimozdulni sincs kedved.

2009. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod!Még egy kérdésem lenne,ha tudnál segíteni :) 3-4 nap alatt teljesen leszárad,vagy marad rajta egy jó kis seb?Vasárnapig leszáradna vajon? Bocsi,hogy zaklatlak :D
2009. márc. 18. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Seb sajnos fog maradni, de a duzzanat lemegy. De egy kis seb számomra már nem olyan zavaró, mint a felpuffadt száj.
2009. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szépen le fog száradni, de óvatosan, mert nagyon szárít a folyadék, viszont fertőtlenít is.
2009. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
No mi lett a herpeszeddel? Ajánlgattam itt a dolgokat, erre puff engem is megtámadott egy. Vettem Vectavirt, aminek már új neve van: Fenivir.
2009. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah,így tél végén mindenkinél előjönnek a bajok :S Anyukámnak is reggelre kijött egy,szóval tök jó.Hát...elmentem orvoshoz,felírt egy Telviran nevű gyógyszert,meg aztmondta Sudocrem-mel kenegessem.Mostmár nem eperméretű a szám,csakhát most sebesedik.Szerda óta vagyok itthon,de az egész felsőajkam sebes,szóval lehet még a jövő hetem is rámegy a gyógyulásra.Pedig már inkább suli,mint itthon,mert már nagyon rossz :/ Nah és elmulasztotta neked?Vagy kijött?:S
2009. márc. 22. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Tűrhető lett. Nem vészes szerencsére, időben elkaptam a kis dögöt. Rögtön bekentem.
2009. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!