Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkőeltávolítás fehéríti a...

A fogkőeltávolítás fehéríti a fogakat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire fogköves a fogad. Amennyiben nagyon, akkor csodákra képes!!!

Én egy professzionális fogtisztítást szoktam elvégeztetni magam, látványos!

(-fogkő eltávolítása ultrahanggal

- air-flow kezelése

- polírozás speciális paszta segítségével

- fluortartalmú lakkbevonat, mely védelmet nyújt az érzékeny fogaknak.)


Ez a kezelés vissza adja az eredeti színét a fognak. Sokan hófehér fogakat akarnak, én a túl fehér fogakat nem szeretem!(Pedig fogmániás vagyok)

2011. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy írnám az előző válaszolónak, hogy a fluor pont ellenkezőleg, káros hatású a fogakra! Nézz mélyebben utána!
2011. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Évente egyszer eddig én is megcsináltam a fogkőeltávolítást, mert nekem is erősen fogkövesedtek a fogaim. Aztán spontán (nem fogfehérítés céljából) elkezdtem használni a Listerine termékeket. Először azt, ami kifejezetten a fogkő eltávolításában nyújt segítséget. Nekem már az ELSŐ(!) használat után látható jelei voltak a fehéredésnek. Azóta reggel/este használom és nagyon bevált. És persze nem csak fogkövet távolít el, hanem más jótékony hatásokkal is bír. Csak ajánlani tudom :)
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

"Csak úgy írnám az előző válaszolónak, hogy a fluor pont ellenkezőleg, káros hatású a fogakra! Nézz mélyebben utána!"


A FLUOR NEM KÁROS A FOGAKRA!!!!!

Az már egy másik dolog, hogy a fogzománcán semmi nem szívódik fel és nem is épül ott be.(Így sok értelme valóban nincs)

A fluoros fogkrém káros lehet a szervezetedre, de nem a fogaidra, mivel az nem csak a fogaiddal hanem az ínyeddel, nyálkahártyáddal is érintkezik.


Az tény, hogy a fogaknak SZÜKSÉGÜK van fluorra csak az a kérdés, hogy a szükséges mennyiséget hogyan juttatjuk be. Ugye ezt belehet vinni a szervezetünkbe természetes forrásokból: ásványvízzel, bizonyos nyers zöldségekkel és mesterségesen: fogkrémmel(amit én is ellenzek).


Ugyanazt tudom ajánlani, amit te nekem, "Nézz mélyebben utána!"

2011. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

még hogy a fluor nem káros, olvass már utána, az egész emberi szervezetre káros, ipari hulladék mellékterméke...

személy szerint nem is használok olyan fogkrémet, ami fluort tartalmaz.

2011. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lóri Filth válasza:
fluor egy rhdk bzi!
2011. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!