Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőeltávolítás? . FONTOS! ..

Fogkőeltávolítás? . FONTOS! ..

Figyelt kérdés
A fogkövet mindenképp fogorvos távolítssa el, vagy esetleg van ellne valami szer?
2011. okt. 6. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogorvos.
2011. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A fogorvosnál ez mennyire fájdalmas eljárás? Kicsit nagyon rettegek.... :'(
2011. okt. 6. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne rettegj, igaz, nem kellemes, de ki lehet birni!

Ha sok a fogköved, érdemes félévente eltávolittatni-kizárólag fogdokival-mert bacik melegágya lehet és könnyen inygyulladást is szerezhetsz mellé(inyvérzéssel).

S mi több, a leheleted is jobb lesz, ha eltávolittatod:)

Ellene szer nem igazán van, ez inkább hajlam. Nekem is nagyon erős és sok a fogkövem, hiába sikamikálom mindennel és használok különböző fogápoló szereket, a fogköveim csak terjednek.Rendszeresen járok leszedetni.

Leszedés után kicsit fájdogál az inyem egykét napig, de utána minden oké!No para!!:)

2011. okt. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. okt. 6. 18:59
 5/9 anonim válasza:
Én rettegek minden fogászati kezeléstől. Idén nagyon rossz volt az évem ilyen szempontból, kaptam egy koronát. Ma voltam fogkövemet leszedetni, iszonyat féltem, pedig sokkal rosszabb dolgokon is átestem...Hát nem kellemes, picit fájt (talán érzékenyebb a ínyem), de végül is kibírtam, muszáj volt :) A fogaim egészsége fontosabb!:) Szerencsére nem volt olyan szörnyen sok, de talán most szedtek le először igazán fogkövet, szóval szerencsés vagyok.:)
2011. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fájt, utána pedig nagyon kellemes érzés van a szájban.
2011. okt. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fáj, bár ez lehet, hogy fogorvos kérdése is, az enyém nagyon érti a dolgát, közben kérdezi is "nem fáj nagyon?" :) de ha nagyon rossz érzés, szólhatsz neki, hogy kicsit pihenjetek
2011. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugi nem fáj, csak a hangjára ne figyelj!
2011. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs begyulladva az ínyed, nem lesz vészes.
2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!