Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dr Vécsey Zsombor (szájsebész)...

Dr Vécsey Zsombor (szájsebész) jó orvos? Mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Bölcsesség fogammmal lenne probléma,és őt ajánlották.Szentkirály utcában dolgozik és a Marident fogászaton rendel magán.

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 28. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam a nevét
2014. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj inkább a Maria u-ba
2014. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor mész?
2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végül kihez kerültél?

Vagy máshova mentél?

2014. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi van a bölcsi fogaddal?

Húzni kéne v műteni?

2014. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Eléggé régi kérdés de azért válaszolok :)

Múlt héten ő műtötte ki a vízszintesen fekvő bal alsó bölcsességfogamat. Előtte konzultáció is volt róla. Nagyon kedves, jófej. És jól csinálta a dolgokat annyira, hogy nem csak a műtét alatt nem éreztem semmit, de utána sem. Annyira nem, hogy fel sem kellett bontanom a fájdalomcsillapítós dobozt :)


Jegeltem ahogy mondta, kerültem a kerülendő kajákat. Egy nagyon minimálisat duzzadt meg az arcom 3-4 napig kb és most hogy 1 hete és 2 napja volt, nem is emlékszem a műtétre kb. Persze látszik meg idő kell amíg teljesen összenő a helye,de már ehetek mindent, csinálhatok mindent, stb


Csak ajánlom őt, én hozzá megyek a másik oldalival is jövőre :)

2015. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi a kérdés, de hátha valakinek hasznos lesz: Hogy jó doki-e? Nos, általában az emberek lokáció, fogorvos alapján választanak rendelőt, én meg az alapján, hogy hol rendel ő. Egyszer volt szerencsém hozzá, kedves, nyugodt, nagyon érti a dolgát, abszolút fájdalommentesen dolgozik, igazi szaktekintély.
2022. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!