Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljon ha feldagadt az...

Mit csináljon ha feldagadt az arca?

Figyelt kérdés

kb 2 napja, hyg a barátomnak kihúzták a bölcsesség fogát,aztán a helyét be is varrták... fáj neki, és tegnap estére már fel is dagadt az arca, nem nagyon,csak egy kicsit, de ma reggelre jobban :S mit lehet ezellen tenni? követte az utasításokat,amiket leírt neki a doki...meg itt is utána néztünk, h mik a teendők még...

mit tehet h lejebb menjen a dagadás? vagy esetleg el is tünjön....?


2011. júl. 2. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
vissza kell menni az orvoshoz. Maradhatott a sebben fogszilánk, vagy elfertőződhetett, és akkor kap antibiotikumot
2011. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvielg nem maradt benne, mert 2 szer is átnézte az orvos, mert elsőnek elszakadt a varrat és 2-járasikerült neki bevarrni :/ de gondolom az is rátett h 2jára tudta bevarrni meg az is h mozgatja a száját, folyton mozgatja, és sztem nem kellene, nemtudom, hirtelen, hogy is mondják ezt, de tátogatja a száját és olyan feszítően :/ és sztem azt se kellene:/ bár enm hallgat rám, elvileg most kap vmi gyulladás csökkentőt...
2011. júl. 2. 13:03
 3/4 A kérdező kommentje:
jah és még amit furcsálottam, nemtudom, az orvos tuti jobban tudja, de oylan bölcsesség fogát húzta ki ami még alig volt kinőve...:/ ez is rátehetett?
2011. júl. 2. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
a dagadás gyulladásból adódik.lehet hogy van egy rossz foga ami be van gyulladva. röntgen. addig is cataflam szedés
2011. júl. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!