Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratomnak reggelente nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratomnak reggelente nagyon kellemetlen szaj szaga van. Mit tehetnek? Bov. Lennt

Figyelt kérdés

Kb. egy honapja elek egyutt a baratommal es annyira kellemetlen,hogy reggel puszit adna de egyszeruen felfordul a gyomrom.

Lecci komoly valaszokat!

Koszi


2010. júl. 7. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mos fogat este?


amúgy valamilyen szinten mindenkinek büdösebb reggel a szája, mint este.

2010. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez lehetséges a magas vércukor szinttől is ( vagy a refluxtól, ami a rosszul záródó nyelőcső betegsége). esetleg érdemes lenne ezen a vonalon elindulni :)
2010. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki,mert hosszú távon ez csak neked lesz rossz,ezen nem sértődhet meg ha szépen közlöd.Az én férjemnek is van szájszaga,én szóltam neki:),csak nevetett rajta és azóta odafigyel.De ha nem akarod elmondani akkor kelj fel reggel hamarabb mielőtt puszilgatna és mond h mész fogatmosni,mert nem szeretnéd h őt zavarja a tied,hátha kapcsol.
2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tedd a szájába a szappant vagy mutasd meg neki a fogkefét, fogkrémet.

Mondd meg neki, hogy drágám, ne csókolgass, mert kiábrándulok belőled.

Muszáj megmondanod neki, mert ez rámehet a kapcsolatotokra... Voltam már ilyen szituban, én kidobtam, mert undorodtam tőle.

2010. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

elso nagyon vicces!!!!


masodik: igen szokott mosni. De reggelre meg...:S

Azt szoktam csinalni,hogy mindig hozok fel valami harapni valot. De mar kisse unom... :/

2010. júl. 7. 22:35
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok hasznos valaszt!:)


Tudom,hogy meg kellene vele beszelnem de olyan kellemetlen tema ez.

Nekem is szokott reggel szajszagom lenni. De direkt addig nem kozeledek hozza amig nem mentel el fogat mosni...

2010. júl. 7. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
szoktasd rá a szájvizre,fogmosás után ha nem enyhül neki akkor keress másik pasit van bőven aki nem büdös
2010. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
remélem tudtam segíteni
2010. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, keressen másik pasit, hisz a mostaninak, akit mellékesen szeret, büdös a szája. Ez az, remek tippeket adtok neki, imádlak, gyakorikerdesek!


Szerintem vedd rá hogy naponta 3-szor, vagy legalább kétszer mosson fogat (ha eddig nem tette), de ha ez nálatok megvan, akkor igyon sokkal több folyadékot! Az nagyon sokat számít, ha sokat iszol, nem lesz szájszagod :) [persze lehetőleg ne sört vagy pálinkát, inkább vizet vagy gyümölcslevet. Az effajta ivásra egyébként anélkül is rászoktathatod, hogy megmondanád neki hogy büdös a szája :)]

2010. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom utolso valaszolo:)

Eszem agaba sincsen ezert elhagyni.:D

Kiprobalom az otletedet;)

2010. júl. 7. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!