Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 fogam picit bennebb áll...

2 fogam picit bennebb áll mint a többi és én szeretném ha egyenesen állna az összes. Mennyiebe kerül erre fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nem olyan vészes, mások alig veszik észre, de engem zavar. Gondolom belül raknák, hogy tolódjanak azok kifele. Valami árak érdekelnének. Köszi.
2011. júl. 3. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

ajjj, ez nem így van sajnos, ahogy te gondolod :S :D

ha 1, vagy két fogad áll félre, akkor is az egész fogsorra kell tenni a fogszabályzót, sőt, van olyan fogdoki, aki nem is csinál úgy fogszabályzást, hogy csak az egyik íven van fogszabi, hanem a másik ívre is tesz, hogy a harapásod nem változzon el. vannak olyan fogszabályzók, amiket kívülre tesznek, ezek rendbe hozzák a fogaidat, akármerre is dőlnek és általában ez a jellemző. Ez a fajta 18 év alatt 30-40ezerből kijön SZTK-s rendelőben, 18 év felett viszont 200-300 ezer forintbe kerül a legolcsóbb

Aztán van a fog belső oldalára rögzített fogszabályzó, ami kb 1millió forint...

Legjobb lenne, ha elmennél egy fogorvoshoz, és megbeszélnéd vele, hogy mit szeretnél, ő még pontosabb felvilágosítást tud adni a lehetőségekről, és az árakról.

2011. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyi pénzt nem ér meg ez a minimális változtatás, meg 18 felett is vagyok. Ténylag csak nagyon picit áll bennebb 2 fogam.

Köszi :)

2011. júl. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!