Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire hatásosak a fogfehérí...

Mennyire hatásosak a fogfehérítő készítmények? Pl. A Perl Weiss, amit a drogériákban is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem igazán hatásosak szerintem. Ha pedig mégis, akkor olyan anyag van bennük amik károsítják a fogzománcot, vagy hallottam, hogy sok fogfehérítőbe piros festéket tesznek ami megfesti az ínyt és a fogak fehérebbnek tűnnek de ez csak optikai csalódás.
2009. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sem érnek túl sokat vagy tényleg "semmit" (kv, tea, cigi, édesség) nem lehet fogyasztani mellette...

Én szinte mindet próbáltam már de nem vettem észre igazán vátozást!!!

2009. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben lehet kapni 800forintert Durodont nevű fogkrémet.Hogy káros e b fogzomancra azt nem tudom,de nekem a 2használat utan mar jelentős változást hozott.
2009. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!