Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elszíneződött fogak+fogszabály...

Elszíneződött fogak+fogszabályzó, mit csináljak?

Figyelt kérdés
már pár éve elszíneződött pár fogam, sárga foltok vannak rajta és az egyiken egy nagy fehér, a fogam alapszíne ilyen sárgás, de nem túlzottan. állítólag ilyen szódabikarbóna meg só jó rá, de még régebben kipróbáltam, de nem hatott, gyakran meg nem szabad... én a foltokat szeretném eltüntetni, de most fogszabályzóm is van... ha meg leveszik mindenki kiváncsi lesz a fogaimra, és így tuti észreveszik hogy milyen csúnya színű... fogszabival is lehet segíteni? vagy utána gyorsan? most csak a fehér folt látszik a fogszabitól... 16/L
2011. júl. 5. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
miután leszedik a fogszabályzót, az orvos átpolírozza a fogakat, az nagyon sokat segít, és fehérebbek lesznek a fogaid. ha az sem segít, akkor fogfehérítést fog javasolni.
2011. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na akkor jó, köszi :) bár még másokat is meghallgatnék :D
2011. júl. 5. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem tudok okosabbat mondani, mint az első. A doki biztos látni fogja majd, hogy mennyire vészes és csak javasol, csinál neki valamit.
2011. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!