Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy hívják azt az éjszakai...

Hogy hívják azt az éjszakai fogszabályzót ami gumiból van és rá kell harapni mint egy fogvédőre?

Figyelt kérdés
Csak azért mert az interneten kerestem és nem találom mert a pontos nevét nem tudom. A lényeg h itt van előttem csak épp nem tudom h melyik oldalának kellenne felül lennie...
2011. júl. 7. 01:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne:O..hatásos?
2011. júl. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát...lehet hatásos lenne ha hordani tudnám több óráig ami egyszerűen lehetetlen mivel olyan mint egy fogvédő ráharapsz és onnantól kezdve csak akkor marad bent a helyén ha összeszorítod a fogaid és az állkapcsod.Még levegőt se lehet benne venni szájon keresztül szóval borzalmas! Én rendes éjszakait akartam amilyen egyszer volt erre az orvos ezt adta
2011. júl. 7. 01:19
 3/10 anonim ***** válasza:

azt hittem,hogy csak ilyen egyszerű,és valami új fajta,de hát összeragasztott szájjal aludni...OOO :/

14L

nekem amugy két fogam ferde,és azt szeretném,de nem akarok fogszabályzót:(( éjszakai milyen lehet?

2011. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a hagyományos éjszaki amit bepattintasz felülre (leglábbis nekem oda kellett mert a fölső két fogam áll ki) az hatásos is és nem is olyan elviselhetetlen mármint amikor mész és húznak rajta akkor persze feszít egy kicsit de mivel az magától ott marad nem kell vele foglalkoznod tudsz beszélni vagy bármit csinálni (levegőt venni xD) és pár óra után észre sem veszed h bennt van. De ezz jézusom olyan mérgees vagyok :((
2011. júl. 7. 01:25
 5/10 A kérdező kommentje:
jah és azt mondta az orvos ugyebár h jó lenne ha tudnék benne aludni csak azt nem tudom h mégis h aludjak el miközben minden erőmmel szórítom a szaros fogszabályzóját h ne essen ki -.-"
2011. júl. 7. 01:27
 6/10 anonim ***** válasza:

xDD szegéény..csak éjszakait meg hordhatom 30 éves koromig mire látszik is valami.rendes fogszabályzótol meg megőőrülnék..nagyon nem tetszik,pedig kéne:/ 2 évig a rendeset meg---ÁÁÁÁ:D

neked látszott az éjszakai után változiás,:)))

2011. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem van ha nagyon össze kell szorítanod akkor nem jó a méret.!

Az a fele legyen felül amelyiknél van egy kis pöcök a nyelved helyén.

2011. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
retenciós sínnek hívják
2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

És ez az éjszakai rendes fogszabályzó mennyibe kerül? (amelyikben lehet levegőt venni :D)

És amelyikben nem?:)

2011. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem volt állandóm és utána kaptam rendes éjszakait pár éve és az ott tartotta a fogaim és nem volt vele semmi baj de ez a mostani xD nem tudom h az mennyi lehet de ez 20 ezer volt
2011. júl. 12. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!