Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a foghúzás?

Nagyon fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Fogszabályzó kellene, de azt mondta a fogorvos, hogy csak úgy tudja megcsinálni, ha húznak ki fogamat. Nagyon félek.
2011. júl. 8. 15:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szííjjja! Ha nem fáj az a fogad amit kihúznak akkor ne aggodj nem fog fájni! :)
2011. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fogorvos függő.
2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
dehogy fáj, kikapja egyből, nekem olyat is húztak, aminek már szinte csak a gyökere volt meg. Csak jó legyen az érzéstelenítés... :D
2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még ha fáj is a fogad,amit húzni kell,a kihúzása akkor sem fáj! Nekem 23 éves koromig sose volt semmilyen fog-problémám,aztán egyszer csak az egyik felső rágófogam elkezdett fájni,de piszkosul. Vagy két hétig halasztgattam a fogorvost,egészen addig,míg utolsó éjszaka egy percet sem bírtam aludni,annyira fájt! Másnap reggel első dolgom volt elmenni,nagyon be voltam tojva,mert nem tudtam mire számítsak. Mikor kihúzta,még én kérdeztem meg a dokit,hogy "Ennyi az egész?",ha tudtam volna egyből amint fájni kezdett kihúzatom. Akkor sem fájt,mikor már kiment az érzéstelenítő. Ne félj! :)


26/N

2011. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Találj egy jó orvost, aki jól tud fogat húzni és nem spórol a Lidokainnal! Fél éve húztak egy fogamat, 2 szuritól se zsibbadtam el, és a doki azt mondta, hogy nem ad többet, mert nincs értelme! Azt hittem, megőrülök, mire kiszedte, pedig kb. fél perc volt csak az egész! Fél évig fogorvos közelébe se mertem menni! Aztán elkezdett fájni 2 fogam is, és elmentem a tesóm fogorvosához! Ez tegnap volt! Ahogy beadta a szurit, már a székben elkezdett zsibbadni még a nyelvem is! 10 perc múlva úgy kihúzta a fogamat, hogy csak néztem, hogy már kint van??? Pedig még bele is tört! Annyira féltem, hogy hihetetlen, pedig egy semmiség volt az egész! Ja, és nem magánrendelőben voltam, hanem sztk-s dokinál! Hétfőn megyek megint, de most már nagyon bátran és nagy nyugiban! :) És soha többet nem félek a fogorvostól, legalábbis tőle nem!
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja, és olyan volt a fogam, hogy az ínyem alá volt törve, tehát látható/fogható része nem volt, mégis sima fogóval kiszedte, nem kellett emelőt használnia! Az emelő az nem jó dolog! :) Előző voltam!
2011. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Figyelj, én annyira paráztam előtte, h az valami hihetetlen. Mert eleve félek a tűtől. Ss én mondom, h semmit sem érzel. Még a szurit se, szóval nyugi. :DD
2011. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Kicsit megnyugodtam.
2011. júl. 8. 21:56
 9/11 anonim válasza:
Én is mentem fogszabályzásra és velük jött egyik osztálytársam mert neki is kellene.. és neki is húztak.. beadnak egy hajszálvékony szurit (érzéstelenítő) amit nem is fogsz érezni.. kicsit lezsibbad a szád és nem fogod érezni h kihúzzák.. csak arra figyelj h ha még nem zsibbad vagy még érzed akkor ne húzasd ki, inkább várj, mert ilyen is volt vele, beadta az érzéstelenítőt és rá 10 perc múlva se csinált neki semmit és kihúzta.. fájhatott :S
2011. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Anyomika ***** válasza:
Nekem qr.vára fájt a foghúzás mert beadta a fájdalom csillapítót kikapta a fogam a fájdalom csillapító meg 10 perc után kezdet hatni.
2011. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!