Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen foghúzás után az a...

Milyen foghúzás után az a tudat, hogy nincs meg egy fogad és csak egy "lyuk" van helyette?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Hamar meg lehet szokni, feltéve, ha nem valamelyik metszőfogadról van szó.
2011. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem kihuzták majdnem mindet :D de nem érdekelt.Beleértve a metszőket is.
2011. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én olyankor általában a nyelvemmel folyton tapogatom hogy milyen a lyuk vagy fáj-e még de meg lehet szokni
2011. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én úgy érzem, hogy bele fogok betegedni. :S

2011. júl. 16. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is még nem biztos, de valószínu, hogy fogkihúzásra fogok menni, és én is eléggé félek tole. tudni fogok azon az oldalon rágni?? de eddig engem is mindenki megnyugtatott.
2011. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is húztak már fogat hátulról, nem is egyet. Nem érzek semmi különöset, pedig sok éve már, hogy kihúzták. Viszont, ha valami olyat eszek (pl.chips) és ha ráharapok véletlenül az ínyemre, na az nagyon tud fájni.
2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!