Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört a fogamból egy darab...

Letört a fogamból egy darab de csak jövő hétre kaptam időpontot, romlani fog addig? :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig nem, de azért ha van rá mód, minden étkezés után moss fogat.
2011. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, de aggódj, semmi baja sem lesz addig. Próbáld kerülni a cukros ételeket!
2011. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tartok tőle rendesen
2011. aug. 23. 16:01
 4/10 anonim válasza:

nem akarlak megijeszteni (bár amúgy is meg vagy ijedve)

kib@szottul fájni fog, tesómnak 2 hete volt, még most is fáj neki, bár nem annyira, de a 'beavatkozás' utáni 1 hét szörnyű volt nála. :S

őszinte részvétem, kitartás, és már előre is jobbulást.

amúgy a kérdésedre válaszolva, nem, nem fog romlani, max fájni.

15/L

2011. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A cukornál is jobban kerüld a savasakat, azon felül a hideget és a meleget, sőt a huzatot is. Egyébként nem lesz semmi baj.
2011. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké szép hétnek nézünk elébe :S
2011. aug. 23. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne paráztassátok már. Nekem már vagy három hete letört egy darab, pár napig fájt, de nem mentem dokihoz, mert féltem, mert már meg volt szervezve a nyaralás. Aztán elfogyott a pénzem és még mindig húzom a dolgot, de már abszolút nem érzékeny, csak sűrűn kell mosni, hogy ne maradjon benne kajamaradék. szóval nagyon esetfüggő, hogy kinek mikor fájdul be.
2011. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
azóta már vagy 6x mostam minden evés ivás után :S
2011. aug. 23. 16:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mekkora puttó fogorvosok vannak, hogy ne tudjanak fogadni sos baj esetén. Nekem is volt ilyen parám és kifizettem volna nagyon sok pénzt ha azonnal fogad az éjszaka közepén. Hasonló esetben most megpróbálnám a 24 órás fogászatot a deák környékén ha még megvan.
2011. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kár hogy nem pesti vagyok :(
2011. aug. 23. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!