Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vissza kéne mennem a dokihoz,...

Vissza kéne mennem a dokihoz, vagy csak "tornáztatni"? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint egy hónapja kihúzták a jobb oldali felső leghátsó fogamat (pontosabban a bölcsességfog előtti utolsót). A doki azt mondta, hogy egy pár napig még ne rágjak a jobb oldalon... ez így is történt, de valahogy azóta is "elfelejtek" rágni a jobb oldalon, aminek az lett a következménye, hogy most már képtelen vagyok a jobb oldalon rágni, mert fájdalmas... Kicsit olyan érzés, mintha mozognának a rágófogaim, plusz az alsó sorban az egyikbe bele is nyilall, akárhányszor rágni próbálok :S

Ez attól lehet, hogy "eltunyultak" az izmok (bár ez így leírva képtelenségnek tűnik :S)?

Visszamenjek dokihoz? Volt valakinek valaha ilyen problémája?


Előre is köszönöm a válaszokat!


Tessa


2011. júl. 12. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem C vitamin hiányod van. 2x van rossz fogad és az azért fáj. 3x ha állandóan valamelyik oldalon rágsz akkor az egy idő után kifárad és fáj.
2011. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én régen mindig a jobb oldalon rágtam, de semmi bajom nem lett tőle. Én inkább azt gondolom, hogy mivel eltűnt egy fogad a sorból, a többi elkezdett arrébb kúszni, és ugyanazért fáj, mint pl. fogszabályozáskor. Mindenesetre menj vissza a fogorvoshoz, vagy legalább hívd fel és kérdezd meg.
2011. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!