Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek muszáj érzéstelení...

Szerintetek muszáj érzésteleníteni?

Figyelt kérdés

Csütörtökön voltam fogorvosnál, és betömték a fogamat, de előtte kaptam érzéstelenítőt, volt egy kis lyuk rajta, de nem volt vészes, végleges tömést rakott be.

Viszont lett még egy lyukas fogam (ez nagyon összejött), de annyira nem vészes, és csak akkor fáj, ha nagyon piszkálom a nyelvemmel.

Viszont két héttel ezelőtt ennél az új lyukas fog alatt, mint ha lett volna egy púp, amiben genny volt.

Egy reggel álmosan simán reggeliztem, utána mentem volna fogat mosni, és akkor láttam, hogy ott van, ki is fakadt.

Most lesz valami ha oda kapom érzéstelenítőt?

Kibírható érzéstelenítő nélkül a tömés?


2011. júl. 12. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Megmutatod hol volt az a pup és megmondod h ha lehet ne oda adjon,annyi hely van ahova betudják adni.Amúgy meg jobb ha kérsz.Nem muszély kérni amúgy,de ha fájni fogsz és elrántod a fejed szépen szétfurhatja aszád szóval jól gondold meg.
2011. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem lesz.Az orvos lát a szemével, vagy te is megemlítheted. Csak nem gondolod komolyan, hogy a doki direkt fájdalmat akar okozni?
2011. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig érzéstelenítő nélkül fúrták és tömték a fogam (van egy pár tömött sajna :-/ ) de még mindig élek. :) Nem kellemes, de nem is vészes.
2011. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így, ahogy most újra olvasom a levelet, úgy látom,igenis muszáj lesz érzésteleníteni. Nagyon nehéz az élet.
2011. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!