Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Muszáj fogszabályzó?

Muszáj fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Üdv! 12 éves vagyok, és a bal oldali szemfogam a többi fogamnál sokkal fentebb nő, és beszéltem néhány emberrel, volt, aki azt mondta, hogy be fog "állni", és odamegy a helyére, de volt, aki szerint fogszabályzó kell, és nem csak éjszakai. Valaki meg azt mondta, hogy ki kell húzni!!! Szerintetek? Sok évfolyamtársamnak van, de még eddig nem kérdeztem meg őket. Előre köszönöm a választ, örülök linkeknek is, olyan oldalakkal, ami ezzel foglakozik!
2011. aug. 29. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne az oldalakon érdeklődj, hanem a fogorvosnál. Inkább most menj el, mint 22 évesen.
2011. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de már csak majd ha lesz elképzelésem, akkor megyek fogorvoshoz, nem igazán bízom bennük, mióta elcse*ték az egyik fogamat, úgy, hogy nem volt baja. Csomó ideig ronda volt, és csak1 év után esett ki nagy nehezen. Szóval, köszi a választ, inkább várok még! ;-)
2011. aug. 29. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem a fogammal, hanem további válaszokra. :)
2011. aug. 29. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordtam anno fogszabályzót, mert csak két fogam kihúzása árán lehetett volna a helyükre kényszeríteni a fogaimat. Kicsit kuszák, de én elvagyok velük. Egyetlen lyukas fogam volt eddig életem során, és nem szívesen húzatnék ki egészséges és ép fogakat. Ha csak úgy simán lehetett volna fogszabályzóm, akkor valószínűleg nem lett volna ellenemre.

De hogy neked mi a helyzet a fogaiddal, azt úgyis csak a fogorvos tudja megmondani. :)

27/L

2011. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!