Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek rossz lehelet ellen?

Mit tegyek rossz lehelet ellen?

Figyelt kérdés
Nem fogmosással van a baj, ha napi 3x mosok fogat akkor is rossz, használok szájvizet, meg gargarizáltam már mindenféle csodaszerrel. De tudom, hogy nem onnan ered a rossz leheletem, mert ha fogmosás után lenyulok a torkomon és megtapogatom a garatom, utána iszonyú büdös lesz az ujjam, és tele van hólyagokkal is a garatom. Már voltam háziorvosnál, aztmondta nem lát semmit, le se sz*rt. Voltam fül-orr-gégésznél 2x, először azt mondták, hogy mandulagyulladásom van, felírt a doki antibiotikumot, de azután ugyanúgy rossz volt a leheletem és hólyagos a torkom. Másodszor vettek tőlem garatmintát, meg vérvételen voltam, és negatív lett, ezért nem csináltak velem semmit. Azt mondták, hogy ha akarom vetessem ki a mandulámat (nagy segítség, köszi... ), meg mondták, hogy gargarizáljak sós vízzel, vagy tantum verdével, de az se ért szart se.. Azóta is büdös a leheletem már lassan 4 hónapja. Egyfolytában szar kedvem van emiatt. Valakinek valami tippje van? Vagy ha kivetetném a mandulámat, akkor elmúlna?
2011. júl. 15. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
rágj menta levelet
2011. júl. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én a nyelvemet is megsikálom, az nagyon sokat javít a közérzetemen is. Ennél jobbat hírtelen nem tudok.
2011. júl. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyelvemet alaposan megsikálom mindig, nem a fogmosással van a baj. Kösz a mentás tippet is, de az olyan mintha rágóznék nem? Az viszont nem segít szemernyit se. Nem a számban van a probléma ez 100%. A torkomban van valami randaság :S
2011. júl. 15. 01:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál jártál?? Nincs egy rossz fogad sem?
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most fogok majd menni nemsokára, de ha a fogaim miatt van rossz leheletem, akkor csak részben lehet az az oka, mert általában a garatomban érzem azt a rossz ízt ami miatt a leheletem is rossz.
2011. júl. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!