Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Becsukod a szemed a fogászati...

Becsukod a szemed a fogászati kezelések közben vagy nem? Ha nem, akkor mit nézel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Becsukom mindig, zavaró lehet szerintem ha bámulok a dokira közbe, meg nekem is jobb ha nem látom.
2011. júl. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Váltogatom :D

Általában nem szoktam becsukni, a falat bámulom, a füst jelzőt, ki az ablakon, a dokinőt, ami eszembe jut. Ha megunom, akkor becsukom.

2011. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Becsukom, egyszerűen irritál, hogy a pofámba világít a lámpa.
2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22.52

Nyugodtan lehet nézni ugyanis a munkáját végzi és éppen arra figyel amit csinál, attól h te a szemébe nézel még nem fogja látni. Szépen is néznénk ki ha fúrás közbe fogat húzna, egyszerre 2 dologra nem figyelhet.

2011. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Általában nyitva van a szemem (és a szám is:D) és a falon lévő (elég csúnya) festmányt szoktam nézni:)

20L

2011. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem mindig nyitva van és a doki szemüvegén tükröződik,amit csinál és azt nézem..néha mutogatni és kommentálni is szokta,hogy épp mit csinál
2011. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor csukom be, ha valami nagyon monoton és hosszadalmasat csinál, ami nem fájhat.


Ha fáj/fájhat, akkor figyelek, és a fejvágásaimból látja a doki, hogy hát ez már durva, stb...


Meg a tükörben én is nézelődök...

2011. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. júl. 18. 08:59
 9/9 anonim válasza:
én mindig a felettem lévő lámpára rányomtatott márkát bámulom :D néha ide oda pillantgatok, de többnyire azt nézem :)
2011. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!