Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Éjszakai fogszabályzó mennyi...

Éjszakai fogszabályzó mennyi idő alatt hozná rendbe a felső első 2 fogamat? Kicsit befelé nőttek V alakban, azaz ahol találkoznak, az van beljebb. Becsületesen hordanám, még napközben is ha itthon vagyok. És 18 éves vagyok

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 00:17
 1/6 A kérdező kommentje:
semmiképp nem hordanék állandót
2011. júl. 19. 00:17
 2/6 anonim válasza:
háát nekem is volt de aztán ott hagytam mert kicsilett rám szval elég hosszű idő mire renbe hozza
2011. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez látnunk kellene a fogadat. Én kb 6 évig használtam éjszakait, nem hozta teljesen helyre, akkor mondta a fogorvos, hogy állandó, én meg mondtam, hogy kösz nem.
2011. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak egy kicsit olyan, de inkább oldalról látszik.

Nagyjából így néz ki, oldalról:

[link]

2011. júl. 19. 00:54
 5/6 anonim válasza:
szerintem ezt siman helyrehozza, de azert vard meg mas velemenyet is mert nem vagyok teljesen tudtaban a dolgoknak
2011. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ehhez rendesen látni kellene a fogaidat,de nem tudom a többieknek behozza-e amit küldtél, nekem nem de alapvetően a befelé nőtt V alakú,, deformódást" vagy bemozdulást talán a legnehezebb helyre pofozni. Én 100%-ban javasolnám az egésznapos fogszabályzót, megérimegszenvedni a szépségért!ne csessz kimagaddal
2016. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!