Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek nagyon fájnak a...

Mit tegyek nagyon fájnak a fogaim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy nekem nagyon rosszak a fogaim de be vannak tömve és most egy lyukas sincs de ugye így nem is egészséges hiába van betömve!Nagyon érzékeny a hidegre meg a melegre most rendkívül ilyen, velem még soha nem volt ha hideget iszom annyira fáj, hogy csak na, de nem is kell olyan hideget, csak ami már nem langyos az fáj!Mit tudnék tenni!
2011. júl. 25. 16:11
 1/6 anonim válasza:
Elmész fogorvoshoz!
2011. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de azt mondja nincs rossz fogam mert be vannak töve!Max ajánl valami méreg drága kezelést!
2011. júl. 25. 16:22
 3/6 anonim válasza:
A fogaidért mindent :S
2011. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj el egy másik fogorvoshoz!!
2011. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam. Nekem nem volt pénzem elmenni fogászatra, de te menj el minél hamarabb, mert azt jelenti, hogy be fognak gyulladni.
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:
Azt állapítsd meg, hogy a fogad fáj, vagy pedig a fogínyed tövében az oldalsó fogfelszín. Az érzékenység a normálisan fedett területek szabadonlevéséből származik. Kissé kapargasd meg ott oldalt egy fa fogpiszkálóval, ha fáj, nyertünk. Az ínyt vissza kell tenni a helyére, úgy tudom a sensodyne ilyen.
2011. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!