Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak a fogaimmal?

Mit csináljak a fogaimmal?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és a fogaim közt szünetek vannak, nem csak a két elsőnél, hanem többnél is. Lent középen 4nél nincs.

Engem zavar egy kicsit..

Az iskolában voltunk fogászatnál, megnézték mindenkinek, ott kérdezték, hogy van-e fogszabályzóm, mondtam hogy nincs. De a lapon az volt, hogy nem kell semmi. Ezelőtti évben, azt mondták, hogy "ajánlott". Elmentünk a fogorvosunkhoz, ahova járni szoktunk, és ott meg azt mondták, hogy nem kell, hülyeség..


Most mit csináljak? Szerintem kéne fogszabályzó, de állandót nem akarok, éjszakai jó lenne.


2011. júl. 28. 03:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szuper ha vannak szünetek. Sokkal sokkal későbben fog romlani!!!
2011. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban tisztán lehet tartani és kevésbé szuvasodik, ha ritkás a fog, örülj neki.
2011. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát de hogy néz már ki?
2011. júl. 28. 13:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon csúnya tud lenni a fog ,,szünetekkel". 13 éves vagy, ugyhogy nem tudom, hogy kivehetős fogszabályzót adnak-e még vagy nem, azt általában kisebbek kapnak. viszont, hogyha annyira nem gázos, és a kivehetős is segít, akkor azt fogsz kapni. Szóval ezzel már utaltam arra, hogy szerintem nyugodtan menj el egy olyan dokihoz, aki csak fogszabályzással foglalkozik. és nem ilyen iskola fogász, akik annyira nem értenek a dologhoz. A fogszabályzós dokinak pedig mond meg, hogy zavar, és hogy szeretnél fogszabályzót. Biztosan megfogja érteni a problémádat és normális választ fog adni, és segíteni fog. Sok sikert! =) ja és még valami. még fiatal vagy, ugyhogy ne ilyedj meg a rögzített fogszabályzótól sem =) én 18 éves vagyok, és alul felül is van. Nem bántam meg, mert utána gyönyörű fogaim lesznek. Azt viszont megbántam, hogy nem előbb kezdtem el... szóval mindent bele =)
2011. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de az nem állna valami jól nekem, lányoknál még talán..
2011. júl. 30. 00:19
 6/8 anonim ***** válasza:
jó, senkinek nem áll olyan fantasztikusan... de egy évet kifogsz bírni... Vagy az jobb, hogyha egész életedben ezen rágódsz majd, hogy milyen csúnya?
2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sine.lacrimna ***** válasza:

Speciel nekem tetszik.

Nem vagyunk egyformák.

2011. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na jók már a fogaid? :D
2011. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!