Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinált a fogorvos a...

Mit csinált a fogorvos a fogaimmal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, fogszabályozóm volt 3 évig, fél éve lett levéve. a fogszabályzó levétele után a ragasztópöttyök rajta maradtak, egy iskolai fogászat során a fogorvosom aztmondta rendbe hozza. lecsiszolta, majd rakott rá valami réteget,amit műanyagként emlegetett. nem dohányzom, nem kávézok, és ezek a "műfogak" kezdtek elsárgulni maguktól, majd most szerdán haraptam egyet egy szendvicsbe,amibe az első fogam eltört. letört róla az a nemtudommicsoda :S az eredeti fogam annyira vékony lett,mint egy hajszál,és borzalmasan néz ki. ma bementem a fogorvoshoz,megnézte.. "semmibaj, visszarakom"

közbe aztsemtudom épp mitcsinált velem.

hogyan vigyázzak rá,hogy ne sárguljon be,ne törjön el? :/ vigyáznék én nagyon rá, de harapni valahogy csak kell.. dohányozni pedig ezután se fogok, nemtudom,akkor milyen lenne.. :(


2011. aug. 19. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A fogszabalyzo levetele utan kellett volna, egy tisztitast vegeztetni, ezt kulon kell kerni, de mar ezt az orvosnak kellett volna tanacsolnia.

Ezeket az egeszseges fogakat igy lecsiszolni nem lett volna szabad, s nem beszelve ezekrol a mu vackokrol, amiket felrakott! Nekem ugy tunik, hogy "kiserleti" nyul lett beloled, s igy tonkre tettek a fogaidat sajnos. Ezek a muanyagok mindig elfognak szinezodni, ezert most mar egy masik orvoshoz fordulj, vagy a jelenlegi orvostol kerd azt, hogy porcelan lapokat tegyen fel! De hol vannak a szulok, s miert hagytak ezt!

2011. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!