Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gáz lenne ha most mas doki...

Gáz lenne ha most mas doki fejezne be a fogam?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a doki ahova én járok nyaralni ment, nekem meg mar nagyon fajt a fogam ezert el mentem egy masik dokihoz aki sajnos halál drágán dolgozik.. gyökér kezelte a fogam, most gyógyszeres tömés van bennt.. 15.-én kéne új időpontot kérni tőle hogy mennyek végleges tömésre... Az én dokim 15.-én jön haza.. és cink lenne ha tőle kérnék időpontot hogy fejezze be a fogam?


csak azért mert ő kb fele annyiért megcsinálja


2011. aug. 5. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukám is így volt. Azt mondta a régi orvosa, hogy Ő ahhoz a fogához nem nyúl, amelyiket egy másik orvos kezdett el, de más fogát szívesen rendbe rak :/.
2011. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem simán rendbe tett a saját fogorvosom. Nyaralás közben jött rám a fogfájás, ott elkezdték a kezelést, de utána az itthoni orvosom fejezte be, és egy percig nem nyavalygott, hogy nem ő kezdte el. Szerintem mondd azt, hogy nem voltál itthon, más városban kezeltek.
2011. aug. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nem ciki ha őt választod. Hívd fel előbb azt akit szeretnél, csak akkor a másikat, esetleg harmadikat, ha nem vállalja.

Ha kérdi miért, mond meg ahogy van.

2011. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!