Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dalacinra szedhetek Algoflexet?

Dalacinra szedhetek Algoflexet?

Figyelt kérdés

Ínygyulladásra írt fel a dokinéni Dalacint, de néha eléggé fájni szokott az érintett fogam, viszont nem tudom, hogy lehet-e bármi gond abból, ha szedek rá Algoflexet.

Valaki megnyugtathatna, hogy nem halok meg tőle..:)


2011. aug. 7. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A Dalacin önmagában is lórugás, ne keverd mással.Hidd el,ha a Dalacin nem enyhíti, egyéb sem fogja.Jobbulást!
2011. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 napja szedek dalacint, be van gyulladva az ínyem és a fogam! Szedek mellé fájdalomcsillapítót, sőt nekem az orvos javasolta, hogy szedjek mellé valamit, mert a dalacinnak kell pár nap amíg elkezd hatni. Én Advilt szedek, vagy Nurofent, mindkettőben ibuprofen van, ha jól tudom az Algoflex-ben is. Napi 2-3 szemet muszáj bevennem, mert úgy fáj a fogam sajna...Jobbulást Neked! :)
2011. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Elsőnek: Igen tudom, napközben inkább szenvedek, de éjjel muszáj bevennem egyet, különben nem tudnék aludni. Amúgy a Dalacint a gyulladás csökkentésére írták fel.


Másodiknak: Hasonló problémával szenvedek én is. Az orvost elfelejtettem megkérdezni, épp el voltam foglalva azzal, hogy ne ájuljak be. (Nem szeretek semmi olyat, amihez van köze orvosnak, már a 'kórházszagtól' rosszul vagyok.)

Amúgy nekem is az Advil vált be, de most nem én vettem (ekkora arccal nem nagyon akartam emberek közé menni..), de igazad van, lényegtelen, mindkettőben ibuprofen van. Amúgy csak éjjel veszek be egyet, mert nagyon kiüt. Viszont legalább tudok aludni. Vigyázz vele, ne vegyél be egyszerre túl sokat. Nem tesz jót, ha 4nél többet szedsz be 24 órán belül. Jha, és persze jobbulást! :)

2011. aug. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!