Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam újra a gyökérkez...

Tegnap voltam újra a gyökérkezelt fogammal a dokinál, mennyi idő után dagadna be az arcom?

Figyelt kérdés

Tehát sajnos az van, hogy nagyon rossz a fogam, ő kihúzná, de kértem, hogy próbáljuk meg megmenteni, jobb fölső 4. Tegnap megint tisztította és nagyon fájt amikor a tűvel reszelt, de csak amikor nagyon benyúlt, éjjel lüktetett is, ma reggel semmi bajom. Kérdésem az lenne, hogy bedagadhat e még az arcom? vagy már rég belenne dagadva, félek hogy hétvégén történik valami és akkor hova tudok menni? :\ Pesten se leszek. Rakott bele ilyen gyurma szerű valamit, azt mondta szedjem ki, ha fájna. Csak az a kérdésem, hogy ha túléltem az éjszakát, akkor még valószínű, hogy befog dagadni és fájni fog?


köszi előre is :)


2011. aug. 12. 09:29
 1/1 anonim válasza:
hasonló cipőben járok mint te az a gyurma szerű valami az ideiglenes tömés és ha minden rendben lesz megkapod a véglegeset sajna lassan egy éve járok vissza a fogorvoshoz de az enyémet nem lehet betömni mert el kezd fájni így szájsebészetre megyek majd de mi lesz fogalmam sincs
2011. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!