Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-eltávolítás...

Bölcsességfog-eltávolítás után hogy kell kinéznie a helyének?

Figyelt kérdés
Az enyém most úgy néz ki, hogy kis varrás - nagy, tátongó lyuk - kis varrás:S Ez normális? Nem szokás teljesen zártra összevarrni? Most ebbe a lyukba minden bele fog menni nem?... Mikor nő össze?
2011. aug. 17. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is és egy barátnőmnek is nagyon csúnya volt, kb. olyan, mint amit leírtál, szerintem ha vésték, akkor teljesen normális. Nem tudom miért nem varrták be és ugyanazon aggódtam amin te, hogy belemegy a sebbe a kaja, plusz ráadásul az enyémből a vér is szivárgott pár napig. Végül meglepően hamar, kb 1-2 nap után kialakult egy fura, "zselészerű" hegszövet a varratlan rész felett és úgy 1 hét múlva az egész felület ilyen lett. A teljes gyógyulás nálam jóval hosszadalmasabb volt, mint a barátnőmnél: neki kb. 10 nap volt, nekem meg egy hónap, de rajtam minden nehezebben és lassabban gyógyul.
2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek így kell lennie. Direkte nem varrják össze, hogy tisztulni tudjon. A meghatározott idő elteltével nyugodtan ehetsz bármit. Ami belemegy, majd ki is jön. Nem hiszem, hogy a te bölcsességfogad lett volna az első, amin kikísérleteztek ezt az eljárást. Ha meg valamiért mégis begyullad, akkor majd megtalálod az orvost.
2011. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem varratszedés után volt jó ideig lyuk a helyén. Nem is tudom mennyi ideig, talán néhány hétig. Belement a kaja, de idővel ki is jött. Semmi bajom nem lett tőle. :) Aztán egy évre rá egyszer még rá is nőtt az ínyem a leghátsó fogamra. Na, az kellemetlen volt. De aztán az is rendbe jött. :)
2011. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!