Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás Budapesten ( akár altatással ), lehetőleg nem horror összegért?! [többi lent]

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valaki tud nekem mondani olyan helyet Budapesten, ahol jó fogorvosok (vagyis inkább szájsebészek) vannak, és viszonylag normális pénzért hajlandóak altatásban bölcsességfogat ki"műteni"?

Nem feltétlenül muszáj az altatás, csak megkönnyebbülnék tőle.

Mert már megint egyre többet fáj, és már egyre jobban kezdek aggódni emiatt, előbb-utóbb muszáj rászánnom magam, csak nagyon félek az ilyenektől.


Előre is köszi a válaszokat!


ui: hallottam, hogy foganként olyan 20-30ezret kérnek el magánrendelőben, tehát ott gondolom tényleg igyekeznek fájdalommentesen csinálni, ergo ha magánrendelőt mondtok, akkor elég a éber műtét ára.


2009. szept. 20. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hátsó fogamat de cisztával együtt húzták ki a Szentkirályi utcában, a Központi Stomatológiai Intézetben. Nagyon profik. Nem kellett sokáig várni, ingyen van, beutaló nem kell. Panoráma röntgent csináltak, és olyan gyorsan és fájdalommentesen kivette a fogamat a doktornő, hogy le a kalappal. Nagyon jó dokik vannak itt, ajánlom.
2009. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!