Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet, hogy ki kell húzni a...

Lehet, hogy ki kell húzni a fogam?

Figyelt kérdés
Van egy fogam, amit több, mint fél éve gyökérkezeltek. Tulajdonképpen azóta folyamatosan érzékeny volt. Aztán elkezdett hullani a hajam, és visszamentem. Most kiszedték a gyökértömést az első két gyökérből, utána ideiglenes volt benne, és az érzékenység csökkent. Aztán tettek bele új gyökértömést, és megint érzékenyebb lett. Most kiszedték a hátsó gyökerekből, de még mindig érzékeny. Rágásra amúgy nem, csak oldalirányú lökésre. Most megint kiszedik az elsőkből is, aztán egy darabig csak gyógyszeres lesz mindegyikben. Viszont azt mondták, ha nem lesz jobb, ki kell húzni. Lenne más megoldás is?
2011. aug. 27. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kezelték i rendesen.

Egy gyökérkezelt fog, ha normálisan ki van pucolva , nem fáj!(max 1-2 napig)

Tömésnél lehet, hogy túltömték(nekem is volt ilyen),de ha nem múlik el a fájdalom, keress más dokit,mert ez ma már rutinműtét,a fogat meg kell menteni, de ha igy marad, tényleg húzás lesz a vége:(

Azok alapján, amiket leírtál, bocs, de nem egy profi ,hozzáértő dokinál voltál...:S

2011. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs pénzem másik dokihoz menni:S merthogy ez sztk.
2011. aug. 27. 16:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az 100%, hogy jól kiidegelte, mivel csak kopogtatásra érzékeny, hidegre-melegre nem. Én még a gyökércsúcs rezekción gondolkodtam.
2011. aug. 27. 16:46
 4/4 A kérdező kommentje:
azt nem ilyen esetben szokták?
2011. aug. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!