Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogam, fogorvos nélkül...

Fáj a fogam, fogorvos nélkül meddig tudom húzni az időt?

Figyelt kérdés

láttam rajta egy lyukat, de nem szeretnék fogdokihoz menni, félek :S

mit ajánlanátok?


2011. jan. 5. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig ki lehet bírni, de ha már besz**sz a fájdalomtól, akkor már illik elmenni.
2011. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

köss egy madzagot a kilincsre, a másik végét a fogadra, igyál előtte egy kis pálinkát és csapd be az ajtót.

Mit ajánlunk? fogorvost, mert magától nem fog betömődni az a fog. Max kihullik csomókban a hajad és lesz egy jó kis szívizomszövet gyulladásod, ha nem mész.

2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg am ha fogorvos nélkül meglehetne oldani ilyen problémát, akkor nem kéne fogorvos sem a világra, nem igaz?
2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Minnél előbb menj. Ha húzod az időt, akkor kirohad a gyökér, és vagy gyökérkezelni kell, vagy rosszabb esetben húzni.
2011. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
(a gyökérkezelt fog kevésbé ellenálló és lassanként elszürkül)
2011. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igazatok van tudom, csak hát....para vagyok töle nagyon. :(

nem akarok szurit anélkül meg tuti fájna

2011. jan. 5. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Így van, igazad van, egy kis injekció,ami szerinted nagyon fáj, attól már para van!

De ha nem mész most, akkor úgy be fog gyulladni még jobban, hogy az injekció sem fog hatni és akkor szerinted mit fog neki csinálni?Nekem húzott már úgy fogat, hogy nem volt elzsibbadva, mert az injekció sem hatott!Ne akard megtudni milyen érzés!Különben sem fáj az az injekció!

2011. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hallod, már az injekció helyét is befújják érzéstelenítővel, és rohadtul ki lehet bírni. A szúnyogcsípés fájdalmasabb és kellemetlenebb, mint a szuri.
2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hat igen belegondoltam abba amit irtatok, h minél később annál rosszabb, de akkor abba tudnátok segiteni hogyan tudnék bátrabban neki indulni, és legyőzni a félelmemet a szuri miatt.

köszönöm h segítetek.

2011. jan. 5. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:

A szuri szinte nem is fáj,egy pillanat az egész.Én már kaptam,sőt nekem a bölcsesség fogamat szószerint ki kellett vésni(az jobban fáj,mint egy egyszerű tömés)

Szóval ne félj a szuritól,inkább menj el,minthogy ne maradjon fogad 40éves korodra.

2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!