Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vámpír fogakat szeretnék,...

Vámpír fogakat szeretnék, ilyet csinálnak?

Figyelt kérdés

Vagyis valakinek már láttam ilyet, meg voltak csinálva hosszúra a szemfogai. A kérdésem az, hogy ilyet bármelyik fogorvos csinál? Vagy van olyan aki kiröhög és hazaküld? Esetleg tudtok ajánlani valakit?

Másik kérdés pedig hogy ti mit gondoltok az ilyenről? Miért tetszik, miért nem? Kiken tetszik, kiken nem?


2011. aug. 29. 18:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
fogtechnikus, de nem lesz épp kellemes ha összecsukod a szád
2011. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ne akarj Tvájlájtosat játszani. Ne élj mesevilágban. Nem léteznek vámpírok, fogadd el öcsi. Vagy ha lány vagy, akkor mit szólna a barátod mikor orálisan elégíted ki?
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínűleg lecsiszolják, és kapsz rá egy koronát. Én biztos nem tenném tönkre csak ezért a fogamat.
2011. aug. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Nekem tetszik, de nem egy átlagos emberen, hanem egy külsőre is goth-os,rock-os valakin: )


Nemrég láttam egy műsort a tvben ott egy pasi foglalkozott ilyenekkel,de az nem Magyarországon volt.

16/L

2011. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú de ciki lesz ez pár év múlva ,mikor felnősz.

Kíváncsi lennék arra a munkáltatóra is ,aki felvesz.

2011. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
nekem pont azok a fogaim hegyesebbek mint az idióta vámpír mesékben és bár nem olyan hű de hegyesek,rühellem őket,mert ha nevetek már páran észrevették és vámpírnak gúnyolnak,vagy poénkodnak vele,és nekem ez kínos!
2011. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is tetszik, de csak ha megy a stílusodhoz, pl egy plázacicán elég vicces lenne, de mondjuk egy góth stílusú lányon,fiún jól mutat, úgy tetszik.:) de jól gondold meg mert azért a barátod nem tudom mit szólna hozzá, meg páran kiröhögnének. de mondjuk ha komolyan gondolod, telibe kakilod ki mit gondol..:) ja és egyébként szerintem is fogtechnikus csinálja :) 13/L
2011. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha később megunod, egyszerűen visszamész, és csináltatsz másik koronát. De én ezért biztos nem csiszoltatnám le a fogam felét :D
2011. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

18:58 Jajj de szeretem az ilyen beszólásokat. De tudom hogy nem léteznek vámpírok. Utálom a twilightot. Nem szokásom orálisan kielégíteni senkit. Egyszerűen csak tetszenek az ilyen fogazatok. Remélem nem gond.


Egyébként lány vagyok és felnőtt vagyok. Külsőre goth. Ha felvettek 3 színű hajjal, piercingekkel, és a fura ruháimmal eddig is bárhova akkor szerintem pont ez nem fog érdekelni egy munkáltatót sem. Csak azoknak mondom akik ennyire aggódnak miattam.


Eléggé vegyesek a vélemények, persze ez várható volt.

Korona helyett fogpótlással is megoldható, nem? Mert mikor egy fogam letört azt is kipótolták, ezt is lehet pótolni ugyanúgy, nem?

2011. aug. 29. 19:33
 10/14 anonim válasza:
100%
Én megcsináltattam, és semmi baj vele, össze tudom csukni a számat... ROhadt jól néz ki:D
2011. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!