Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vámpír fogakat szeretnék,...

Vámpír fogakat szeretnék, ilyet csinálnak?

Figyelt kérdés

Vagyis valakinek már láttam ilyet, meg voltak csinálva hosszúra a szemfogai. A kérdésem az, hogy ilyet bármelyik fogorvos csinál? Vagy van olyan aki kiröhög és hazaküld? Esetleg tudtok ajánlani valakit?

Másik kérdés pedig hogy ti mit gondoltok az ilyenről? Miért tetszik, miért nem? Kiken tetszik, kiken nem?


2011. aug. 29. 18:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
szerintem tökjól néz ki és ne törődj azzal amit mások mondanak,
2011. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megcsináltattad végül?:)
2011. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nagyon későn írok, valószínűleg senki nem fogja látni de: Ne foglalkozz ezekkel az idiótákkal. Nagyon jól tudjuk hogy az internet az a hely, ahol a gyenge emberek beszólogatnak. Nekem is tetszik, viszont nekem sajnos pótlásra szorul jó néhány fogam, én már ez alapján kértem a pótlásom elkészítését. A szádat be tudod csukni, semmilyen életvitelbeli problémát nem jelent. Tehát nem fogja összevagdosni a szádat, mivel szakember csinálja. A beszólogatók meg keressenek hobbit mert ez nagyon gáz!!!


24/F

2017. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Purple Girl válasza:
Nekem olyanok a fogaim mint egy vámpírnak. Egyszer valakit megharaptam mert csikizett és annyira hegyesek a fogaim hogy vérzett utána a keze, és tiszta vér lett a szám.
2019. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!