Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzosok! Meddig tart...

Fogszabalyzosok! Meddig tart meg ez a fajdalom?

Figyelt kérdés
Szerdan telik egy hete,hogy allando fogszabalyzom van es annyira fajnak a fogaim hogy megorulok amikor rajuk harapok..mikor fog korulbelul elmulni ez a fajas ugy hogy rajuk tudjak harapni?:(
2011. aug. 30. 15:04
 1/10 anonim válasza:
nekem két hét után nem fájt kitartás és hátul is fáj ha ráharapsz vagy csak elől mert nekem csak elöl fájt
2011. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hatul nem nagyon faj..de elol borzaszto..:(
2011. aug. 30. 15:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó.Nekem olyan másfél hétig tartott,mikor húztak rajta,akkor olyan 2 napig.Próbálj enni tört krumplit,főzeléket,leveseket,amiket nem kell annyira rágni.De vehetsz be fájdalomcsillapítót is.

Kitartás!

Nekem 2 év 4 hónapig volt fent,alig 1 hónapja vették le és azóta még álmomba is mosolygok,olyan szép lett. ;)

2011. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gratulalok! es elotte milyen problemaid voltak a fogaiddal?
2011. aug. 30. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alul mélyharapásom volt,felül az első két fogam picit egymásra volt nőve,meg eléggé kint volt a felső állkapcsom.Akkor nekem kihúzták két egészséges fogamat felülről,a két négyes fogam.Eléggé látható helyen volt...:D De négy hónap alatt meg se látszott,hogy nincs fogam.Sőt már 2 hét alatt az első fogaim egymás mellé kerültek. :)

Neked nagy bajod van vele?

2011. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hat ez igazan erdekes..PONTOSAN azok a problemaim mint neked! es nekem is ki kellett huzzak ugyanazokat a fogakat! remelem hogy en is olyan elegedett leszek majd az eredmennyel mint te:)
2011. aug. 30. 15:23
 7/10 A kérdező kommentje:
*mint neked voltak:D
2011. aug. 30. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

:)

Biztos elégedett leszel ;)

Néha lesznek nehéz napok,amikor megbánod(nálam is volt),de akkor lendülj rajta túl és várd a végeredményt.Sőt,amikor már a két fog egymás mellé kerül,már az nagy öröm:D

Használj speciális fogkeféket(én kettőt használtam) és akkor nem sárgul be a fogad ;)

[link]

A másikról nem találok képet,az is Oral B márkájú,úgy néz ki,mint a normális fogkefe,csak középen van egy kis mélyedés,oda megy a brekett,így tudod tisztítani a fogad :)

2011. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

koszi az ertekes tanacsokat! nekem a fogorvosom adott ket speci fogkefet es azokat hasznalom..TePe a markaja es Svedorszagba gyartottak.


amugy ment a zold mancs:)

2011. aug. 30. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
hát én nem akarlak elkeseríteni, dee nekem egyszerre tettek alulra fölülre... kb. búgtem annyira fájt... arról nem beszélve, hogy nem vicc DE TÖBB MINT KÉT HÉTIG FÁJT! ENNI EGYELTALÁN NEM TUDTAM... CSAK LEVES, FŐZELÉK, DEE MÉG A FŐTT KRUMPLIT SE TUDTAM MEGENNI... SEMMIT... POKOLI VOLT!!!!!!!!!
2011. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!