Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Húztak már valakinek gyulladt...

Húztak már valakinek gyulladt fogat? Ha igen mennyire fáj?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de nagyon fáj. Nekem először gyökérkezelni akarta, de kiderült tályog van alatta, ami nem ürült ki. Három nap maga volt a pokol az állandó fájdalomtól. Mig kihúzta potyogtak a könnyeim, de utána sokkal jobb volt, mert egy nap múlva már semmit nem éreztem.
2011. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyulladt fogat eleve nem húzhat ki,először ki kellene írnia antibiotikumot és ha az leviszi a gyulladást,akkor veheti ki.Tudom,mert én már ezen keresztülmentem,nem is egyszer.
2011. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is úgy tudtam, hogy gyulladt fogat nem szabad kihúzni, nekem mégis húztak :( nem volt egy leányálom, de utána sokkal jobb lett
2011. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon feldagadt a jobb oldalam és nagyon kellemetlen. De akkor ezek szerint antibiotikumot kell iratnom majd utána fogja csak kihúzni?
2011. szept. 2. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben, van mikor húznak gyulladt fogat, de szerintem nem mind1 milyen mértékű a gyulladás. És ha megfelelően van érzéstelenítve nem fáj az annyira.
2011. szept. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kihúzták a fogam és egyáltalán nem fájt:) De nektek a bagyulladt fog fájt vagy maga a duzzanat lüktetett?
2011. szept. 3. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyulladt fogam fájt,de már annyira,hogy gyógyszerek nélkül már aludni sem tudtam.A duzzanat nem fájt de nem is volt kellemes.
2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!