Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagyon faj az mellbimbom....

Nagyon faj az mellbimbom. Eszrevettem rajta h az egyik mirigy sarga, mintha gyulladt lenne, mikor szopik a babam megorulok a fajdalomtol.6honapos es ugy sziv mint egy vakum. Mi ez? hogy kezeljem? Valakinek volt hasonlo?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen orvoshoz kell menni, mellgyulladás. Be is tudsz lázasodni. Fejni kell. Nem sebes?

A másik oldalon kéne szoptatni vagy tápszerezni és fejni, és gyógykenőcs is kell.

Legalább patikába menj el. Kamillával mosogasd!

Ne abból szopjon!

2009. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem sebes,es nincs is az a mellem becsomosodva csak a bimbimon van ez a sargafolt ami a gyulladasra hasonlit,vagy genyre..es tokre faj..de a mellem nem kemeny...
2009. máj. 7. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy butaságnak tűnik, de nem lehet, hogy odanőtt pont egy pati? Nekem volt már, hogy ugyan az udvarra, de volt. Nem tudom mi az, hogy birizgálhatod e, de ha az lenne, óvatosan kinyomhatnád.
2009. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy 1 sárga pötty volt a bimbomon és fájt is" olyan volt mint ha elzárodott volna 1 helyen ahonnan jött a tej! De én ráraktam töbször a fiam és eltünt utána!
2009. máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hogy miaz? valószínűleg egy hat hónapos gyereek.. :/ de csak tipp.. :D minden gyerek erősen szív, jóesetben.. de ha gondolod, inkább tápszerezd.. :D *lufifejűbabák* forever. :D
2009. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!