Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Beletört a gyökér. Szájsebszét...

K4lm0p1r1n kérdése:

Beletört a gyökér. Szájsebszétre kell mennem. Fájdalom?

Figyelt kérdés
szóval volt egy fogam ami 3 darabba tört, a gyökere és egy jelentősebb darab benn maradt, de a fogorvos beletörte a gyökerét, egy icipici darabka van kinnt, csak a nyelvemmel érzem. szájsebészetre küldtek. Fel fogják vágni az ínyem és úgy húzzák ki állítólag. tapasztalatok? mennyire fog fájni? amíg az érzéstelenítő hat addig is fog fájni? és utána mennyire lesz extrém a fájdalom?
2011. szept. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normálisan el van érzéstelenítve akkor nem fog fájni. Utána ki tudja..
2011. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs begyulladva, akkor hat az érzéstelenítő. addig nem fog fájni. Utána...attól függ mennyit kell vésniük, mennyire kínozzák meg az álkapcsod.
2011. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az injekciót fogod érezni, a többit nem. Amikor elmúlik az érzéstelenítő hatása, akkor fájni fog, de erre kérhetsz gyógyszert, ha szükséges
2011. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha be van gyulladva akkor nem fog hatni az érzéstelenítő? most eléggé be van, de már szedek rá gyulladás csökkentőt.
2011. szept. 2. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló, én semmit nem éreztem, sem közben, sem utána. Ha be is van gyulladva, akkor is van esélyed, hogy hatni fog az injekció, ne aggódj.
2011. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!