Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval mindent meg...

Fogszabályzóval mindent meg tudtok enni?

Figyelt kérdés
Tegnap tették fel, kegyetlenül fáj. Tudom hogy először nem igazán lehet enni.. De ez később elmúlik? El sem tudom képzelni, hogy megegyek pl. egy szendvicset.. :D Ugye ez nem fog gondot okozni?:D
2011. szept. 7. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után mindent. Nekem az első 1-2 hét volt katasztrófa, aztán olyan, mintha ott se lenne :)
2011. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hete tették fel. Tényleg az első hét a legrosszabb, akkor csak puhát tudtam enni. Most már azért eszegetni tudok, de pl. a kiflibe harapás egy darabig még csak álom lesz..:PP Dee utána majd a fogam lesz álomszép.*.*:D
2011. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem a joghurton kívül semmi más nem megy. De ha lefogyok akkor nem is bánom :DDDDDD
2011. szept. 8. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy fogod enni majd a szendvicset, mint a szart! :P
2011. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokod, és tudsz majd enni rendesen. Kell kitartás az elején :) De a ragacsos dolgokat majd később is kerüld, nehéz kitisztítani, és akkor árthat a fogaidnak.
2011. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak éjszakai fogszabályzóm van ami egy más kategória,de azzal én egyáltalán nem tudok enni.
2011. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, az éjszakaival nem is szabad enni. Nyilván kiveszed ha eszel.. :D Nekem logikus.
2011. szept. 10. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy nézett ki, hogy ugye hétfőn felrakták a gumit - sajtos stanglit akartam vacsira enni, annyira nem ment a kajolás, hogy a széttépett kiflidarabokat visszaraktam egy külön zacskóba.Rántott húst se tudtam enni, semmit és nagyon fájt - főként éjszaka. Szerdán feltették a fogszabályzómat, EGYÁLTALÁN nem fájt, enni volt rossz vele - csütörtökön és pénteken pogácsát vittem és szőlőt, szőlőn éltem mert a pogácsát 1 órán keresztül ettem volna és 1 10 perces szünetben a negyedét ettem meg. :D Ebédre krumplipürét ettem, vacsira tejbepapit. Aztán tegnap már rendeződött az ügy, egyre jobban tudtam enni, ma már csirkeszárnyat ettem krumplival, meg süteményt eszek. Pár nap, hidd el! Annyi, hogy a kenyérhajat KERÜLD EL! Borzasztóan tud fájni tőle a fog. Szendvicset is katonákra vágd fel és úgy egyed. Almát is.
2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!