Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a Lacalut aktív fogkrém...

Milyen a Lacalut aktív fogkrém? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
állítólag afta van az 1ik fogam alatt az ínyemen.voltam fogorvosnál lekezelte valamivel,ami összehúzta az ínyemet,2 napig javulás látszott,de most ugyan olyan piros.nme tudom mit tehetnék?!vérezni is szokott fogmosáskor az ínyem!! a fogkrémek javíthatnak rajta?ezért érdekel ez a fogkrém h megéri -e megvenni?
2009. ápr. 22. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszer megvettem, de nekem nagyon rossz volt. Fogmosás után nem volt friss érzésem a számban, hanem összetapadt a szám, mintha épp' a marathoni futásról jönnék...

A Sensodyne viszont jó ízű, s jó a szám utána.

A kedvencem az Elmex.

2009. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Lacalut nekem nem használt,ínygyulladásra kellett volna,az Elmex már jobb volt!
2009. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
használtam én is elmexet,hát igazából nem használt.nem éreztem h jobb lett volna.mert az 1ik fogamnál van az a valami amit már az elején is leírtam.most Vadenecum Perfection 5-öt kezdtem el használni.nem tudom milyen lesz ,de elvileg jóó!szerintetek?
2009. ápr. 23. 16:13
 4/5 A kérdező kommentje:
paradontax???
2009. júl. 3. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy használom hogy reggel Lacalut,este meg Elmex...higiénikus azt mondta h az Elmex fogkrém a legmagassabb fluorid tartalmu fogkrém ami ma a piacon van,ezért főleg estére jó használni,amikor már tuti nem eszel így a fluor beépülheet a zománcba...ő jobban elmagyarázta,én valahogy így értettem meg..
2009. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!