Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem kell röngen meg lenyoma...

Ha nem kell röngen meg lenyomat akkor felrakja egyből amikor megyek vagy először a csekket kell kifizetni vagy azt a gumiszerű cuccot felrakják vagy hogyan lesz?

Figyelt kérdés
Nekem eddig kivehető fogszabályzóm volt szeptemberbe megyek és megszabadulok a kivehetőtől .
2011. szept. 11. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy azt elfelejtettem odaírni a kérdésbe hogy felrakják e az állandó fogzsabit
2011. szept. 11. 11:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában minden esetben csinálnak röntgent előtte, mert látni kell, hogy az éppen aktuális pillanatban hogy állnak és hogyan mozdíthatóak a fogak. Nekem pl ebből látták, hogy foghúzás nélkül esélytelen a fogaimat szép sorba rendezni.

Még aznap vették le emlékeim szerint a lenyomatot is, ami szintén kell, hiszen az alapján készítenek egy fogsort, ami a tiéd élethű változata, ez alapján készítik el a fogszabályzódat.

Egyébként én konkrét programot kaptam dátumokkal. Ezen a napon röntgen, utána itt egy foghúzás, egy héttel később másik foghúzás, utána újabb röntgen, mintavétel, és ezen a napon fogják felragasztani. Nagyon jól előre volt tervezve. Fizetnem aznap kellett, amikor felragasztották a szabályzómat, de ez lehet változó szerintem.

Ha csak most mész, hogy szeretnél állandó fogszabályzót, egészen biztos vagyok benne, hogy nem fogják már fel is rakni.

2011. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D :)
2011. szept. 11. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!